GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skålar 13196217
nr 1319 6217
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Skålar, 2 st, Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018). Boda ateljé. Konstglas. Signerad, numrerad Boda ateljé 40/4. Höjd: 9-11 cm. Diameter: 10-19,5 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:04:28
13/4 18:59:28
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien